Hakkımızda

Hakkımızda

Yudo Auto
2015 yılında Fujian Eyaleti'nde, devlete ait fonların yatırımıyla ve yerel yönetimlerin desteğiyle kurulan Yudo Auto, FAC Group temelinde, yeni enerji araçları ve temel bileşenlerin araştırma, geliştirme, üretim ve satışı için karma bir işletim sistemini oluşturmuştur. Şirket, ulusal yeni enerji araç politikasının desteği ve Fujian Eyaleti ile Putian Şehri'nde borsaya kayıtlı şirketlerin katılımıyla güçlenmiştir.
Geliştirme Projesi
Yudo Auto, geleceğe yönelik saf elektrikli SUV ürünlerine odaklanmaktadır. Önümüzdeki üç yıl içinde Fujian Eyaleti'nde yeni bir enerji araç endüstrisi oluşturmayı hedefleyerek üç ürünü piyasaya sürmeyi planlamaktadır. Şirket, "bulut gücü, bulut diski ve bulut keyfi" temelinde elektrikli araç teknoloji mimarisini oluşturmayı ve otomobil mühendisliğinin yenilikçi ruhuyla akıllı ara bağlantı endüstrisini kurmayı amaçlamaktadır.
Kurumsal Misyon
Yeni enerji otomobil endüstrisinin sürdürülebilir bir gelecek yaratma misyonu olarak; sürdürülebilir, akıllı elektrikli sürüşe öncülük ederek, kullanıcılara akıllı ve bağlantılı bir sürüş deneyimi sunmayı, otomobil Ar-Ge'sini yenilikçi bir yaklaşımla teşvik etmeyi hedeflemekteyiz.
Marka Sloganı
"DEĞİŞİM İÇİN YARATMAK (CREATING FOR CHANGE)" - Bu slogan, genç tüketicilerle duygusal bir bağ kurmayı, kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi hedefler ve Yudo markasının genç ve dinamik kimliğini vurgular.
Çekirdek Teknoloji
Yudo Auto, elektrifikasyon temelinde araç entegrasyonu, hafiflik ve akıllı bağlantı teknolojilerini geliştirme konusunda kararlıdır. "Bulut Gücü, Bulut Diski ve Bulut Keyfi" üç ana platform üzerine kurulu bir elektrikli araç teknolojisi mimarisini hedeflemektedir.
Alınan patentler: 501
Verilen patentler: 314
Patent başvurusu yapılan ürünler: 207
Lider Yeni Enerji Araçları Üretim Üssü
Yudo Auto'nun 1,89 milyar RMB yatırımla hayata geçirdiği fabrika projesinin ilk aşamasında, bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahip üç saf elektrikli araç ürünü geliştirilmiştir. İkinci aşamada ise iki yeni enerji ürünü ve gelişmiş elektrikli yetenekler üzerine yoğunlaşılmıştır.
Toplam arazi: 200,000m^2
Yeni Enerji Araçları Özel Test Merkezi: 15,000m^2
Yıllık üretim kapasitesi: 80,000 araç