Yudo Garanti ve Yedek Parça

Yudo Garanti ve Yedek Parça

Yudo'nuzu Yeşil Holding çatısı altında faaliyet gösteren Terra Power’ın distribütör garantisi ile koruyoruz.

Yudo’nun garanti süresi hakkında bilgi alabilir miyim?

Bakımları düzenli yapılmış, Yudo elektrikli aracımızın 2 yıl 60.000 km (hangisi önce biterse) garanti süresi bulunmaktadır.

Yudo’nun batarya garantisi hakkında bilgi alabilir miyim?

Uygun kullanım ve belirtilen koşullarda bakımları servislerimizde düzenli yapılmış Yudo’nun 5 yıl veya 100 bin KM batarya garantisi bulunmaktadır. Garanti süresi içerisinde Yudo'nun 41.7 kW'lık lityum fosfat demir batarya kapasitesinin %30 dan fazla düşmesi durumunda garanti kapsamında Yudo’nun bataryası bakıma alınır ve içerisindeki pil hücreleri değiştirilerek bataryadan optimum verim almanız sağlanmaktadır.

Yudo’nun yedek parça ve servis ağı hakkında bilgi alabilir miyim?

Arıza ve yedek parça temini hususunda TSE belgeli ve distribütör yetkili servisimiz E-garaj (iletişim bilgileri için tıklayınız) şirketinden destek alabilirsiniz.

Yolda kalma ve arıza durumunda mobil servisiniz var mı?

Mobil servis araçlarında bulunan özel diagnostik entstrümaları ile YUDO aracınız ile yolda kalma durumunda tamir hizmetleri mobil ekiplerimiz tarafından belirttiğiniz adreste yapılır, ihtiyaç durumuna göre aracınız servise çekilir.

Satınaldığım Yudo’yu size tekrar satmak istediğim takdirde geri alım garantisi veriyor musunuz?

Sıfır km olarak aldığınız YUDO aracınız eğer size teslim ettiğimiz durumda 20.000 km'yi geçmemiş, arıza, masraf ve kazası olmaması durumunda 12. ay sonundan itibaren satın aldığınız fiyata yakın bir bedelle sizden geri satın alıyoruz. Bu sayede YUDO aracınızın değerini koruma altına alıyoruz.